O nas

Na ganku naszego domu stoi niebieska ławeczka. Lubimy na niej razem przesiadywać w letnie popołudnia, wpatrując się w rozciągającą się przed nami łąkę. Przysiądź się – zapraszamy. Pogadamy o naszej pasji, jaką jest życie, miłość i wiara, małżeństwo i rodzina.

Niebieska Ławeczka to wspólny blog Julii i Janusza Staneckich, powstały z połączenia ich osobnych blogów: malzenstwo-moja-pasja, antytrend i mamarazycztery. Powstał 14 lutego 2018 roku, więc może powinien nazywać się Niebieska LOVEczka?

Julia i Janusz Staneccy są małżeństwem od 2008 roku. Mają czwórkę [edit 2022: piątkę] dzieci. Z zawodu są muzykami. Mieszkają na Kujawach.

 

KONTAKT:

  • Julia: julia.stanecka@gmail.com
  • Janusz: janusz.stanecki@gmail.com

Dziękujemy Marcie Zgrajce za sesję zdjęciową, pomysł na nazwę bloga i dobrego ducha, dodającego otuchy. Gosi “Siostrze” za krytyczne oko, trafne uwagi i cierpliwe towarzyszenie. Patrykowi “Jamaice” Góreckiemu za  podzielenie się z nami praktycznym profesjonalizmem i wskazanie sensu i kierunku. Krzysztofowi Wiśniewskiemu za niezastąpioną pomoc techniczną. Wszystkim naszym Przyjaciołom za słowa “róbcie to”.

Bez Was nie byłoby Niebieskiej Ławeczki.